Poczuj się pewnie i zdrowo
Zlikwiduj raz na zawsze problemy z prostatą

Rozpoznaj pierwsze objawy

Częste i opóźnione oddawanie moczu

Parcie na mocz w dzień i nocy

Uczucie nie w pełni opróżnionego pęcherza

Spowolniony strumień i trudności w oddawaniu moczu

Jak działa preparat prostolan?

Stosując Prostolan możesz uwolnić się od nieprzyjemnych objawów problemów z przerostem prostaty

Prostolan łagodzi i niweluje dolegliwości problemów z prostatą, a także towarzyszące im objawom jak problemy z oddawaniem moczu, częstomocz, uczucie zalegania moczu, słaby strumień moczu

Dzięki zawartości naturalnych składników Prostolan oddziałuje na organizm, poprawiając stan prostaty i minimalizując objawy początkowego stadium przerostu prostaty

Rozpocznij kurację

Tylko naturalne składniki

Szybkie i skuteczne działanie

Pełne bezpieczeństwo stosowania i gwarancja jakości

Problemy z prostatą to nic innego jak następstwo jej przerostu. O ile mogłoby się wydawać inaczej, to jego powstawanie związane jest niemal za każdym razem z naturalnymi przyczynami wynikającymi z faktu procesu starzenia się naszych organizmów. Rozrost gruczołu krokowego jest najczęściej następstwem zaburzeń w kontekście zmniejszania się poziomu hormonów. Problem prostaty i jej objawów dotyczy niemal 60 procent mężczyzn, którzy ukończyli 60 rok życia, a także niemal 80 procent w przypadku osób starszych niż 80 lat.

Najczęściej towarzyszące objawy prostaty to przede wszystkim trudności z oddawaniem moczu, z racji powstałego na cewce moczowej ucisku ze strony rozrośniętego gruczołu. Strumień moczu charakteryzuje się wówczas brakiem odpowiedniego ciśnienia i prędkości, a oddanie moczu wymaga użycia siły i długiego czasu. Niekiedy wśród pacjentów mamy też do czynienia z całkowitym zamknięciem światła cewki moczowej, czyli tak zwanym ostrym zatrzymaniem moczu, które wymaga już niestety zabiegu operacyjnego.

Aby się przed tym uchronić, stosuje się różnego rodzaju preparaty działające na prostatę w taki sposób, aby pozbyć się niekomfortowych dolegliwości. Wśród wspomnianych preparatów osobiście od dawna przepisuje swoim pacjentom Prostolan. Moi pacjenci zawsze są niezwykle zadowoleni z efektów jego działania.

Waldemar Antoniuk, specjalista

Składniki o sprawdzonym działaniu

Prosto z natury

Prostolan zawiera w swoim składzie jedynie składniki pochodzenia naturalnego, co gwarantuje nie tylko najwyższa jakość i skuteczność preparatu, ale także i bezpieczeństwo stosowania, bez skutków ubocznych.

Unikalna formuła Prostolan Blue

Dzięki specjalnie dobranym składnikom, producentom udało się stworzyć rewolucyjne powiązania międzyskładnikowe, które dodatkowo potęgują niezwykle skuteczny efekt działania kapsułek Prostolan.

Najwyższa jakość składników

Wszystkie zawarte w preparacie składniki poddawane są specjalnej certyfikacji i ciągłym testom jakości, dzięki czemu możesz być pewny, że stosowany lek nie zawiera żadnych niepożądanych i szkodliwych substancji, czego często można spodziewać się po innych, zupełnie niepewnych suplementach na prostatę.

Mężczyźni potwierdzają skuteczność

Marek, 46lat, mechanik

Mam już prawie 50 lat. Od zawsze uwielbiałem długie podróże na motorze. Jednak pół roku temu moja prostata zaczęła dawać pierwsze objawy związane z jej rozrostem. Zacząłem mieć problemy z częstym oddawaniem moczu, dyskomfortem i trudnościami przy oddawaniu moczu. Wszystko to niemal zupełnie sprawiło, że musiałem odstawić motor do garażu i zapomnieć o długich podróżach. Udając się z problemem do lekarza, myślałem, że czeka mnie niezwykle czasochłonna i trudna terapia. Byłem jednak w błędzie, ponieważ lekarz przepisał mi Prostolan i zalecił jego regularne stosowanie każdego dnia. Po zaledwie kilku tygodniach zacząłem zauważać niezwykle dużą poprawę w kierunku zmniejszania się objawów prostaty. Wszystko stało się mniej uciążliwe, a ja znów odzyskiwałem pełną kontrolę nad oddawaniem moczu. Stosuję Prostolan już 2 miesiąc, a po objawach prostaty nie ma już śladu. Polecam wszystkim!

Arkadiusz, 52lata, nauczyciel

Praca na uczelni wymaga ode mnie obecności na każdym z 1,5-godzinnych wykładów. Bardzo lubię swoją pracę i czerpię ogromną satysfakcję z przekazywania moim studentom wiedzy. 3 miesiące temu zacząłem doświadczać pierwszych problemów z prostatą. Co prawda, być może objawy co jakiś czas napadały mnie już wcześniej, o tyle bezproblemowo sobie z nimi radziłem, Tym razem było inaczej. Problem wymusił na mnie wychodzenie z gabinetu niemal co 40 minut. Czułem się niepewnie i niekomfortowo musząc robić to za każdym razem w trakcie zajęć. W pewnym momencie poprosiłem nawet o kilka dni wolnego, myśląc, że problem sam się naprawi. Nic z tego, następnym etapem była wizyta u lekarza. Lekarz zalecił mi stosowanie Prostolanu przez kilka miesięcy. Dokuczliwość objawów zmniejszyła się już po kilku tygodniach, dzięki czemu mogłem wrócić do swojej pracy. Dziś minęło już sporo czasu, a ja o problemach z prostatą po prostu zapomniałem. Stosuję mimo wszystko Prostolan profilaktycznie co jakiś czas.

Jan, 65 lat, przedsiębiorca

Nie miałem wcześniej żadnych objawów związanych z prostatą. Kiedy pojawiły się pierwsze z nich, muszę przyznać, że trochę spanikowałem. Myślałem, że może być to coś bardziej poważnego. Po wizycie u lekarza i przeprowadzeniu badań lekarz wykazał rozrost prostaty, co odpowiedzialne było za dolegliwości. Dostałem od niego Prostolan do codziennego stosowania. Miałem też zgłaszać się na wizyty po każdym tygodniu stosowania. Robiłem to przez pierwsze 4 tygodnie, lecz później, gdy objawy zupełnie zniknęły, po prostukontynuowałem stosowanie Prostolanu do końca i zrezygnowałem z wizyt u lekarza. Udałem się jedynie na jedną, w celu ustalenia dalszego postępowania po zakończeniu leczenia. Zarówno ja, jak i lekarz naprawdę byliśmy zadowoleni z działania Prostolanu. Świetny preparat, polecam!

Dzięki Prostolanowi znów możesz robić to, co kochasz i czuć się w pełni wolnym człowiekiem. Nic nie trzyma cię już na sznurku, a oddawanie moczu masz pod pełną kontrolą, bez żadnych dyskomfortów i niespodzianek. Jeżeli i Ciebie dotyczą objawy i dolegliwości ze strony prostaty, nie zwlekaj ani chwili dłużej i uwolnij się od problemu z Prostolanem!

Jeżeli i Ciebie dotyczą objawy i dolegliwości ze strony prostaty, nie zwlekaj ani chwili dłużej i uwolnij się od problemu z Prostolanem!

RABAT 89 zł wcześniej: 99 zł

53% zniżki na jedno opakowanie za udział w klubie rabatowym tylko do 18.07.2024

Ilość kapsułek w opakowaniu: 30 Data ważności: styczeń 2023 r Zawartość netto 3,6825 g (30 kapsułek po 122,75 mg).
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zdrowy tryb życia oraz zrównoważony sposób żywienia.
Zalecane dzienne spożycie 1-2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.
Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci. Składniki aktywne - kliknij Pełny skład - kliknij.

W trosce o bezpieczeństwo oraz zapewnienie usług na najwyższym poziomie właściciel strony zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian zawartych w polityce prywatności. Działanie to ma na celu zachowanie pełnej anonimowości klientów, dlatego w dbałości o ich satysfakcję ze świadczonych usług zamieszczone imiona i nazwiska zostały zmienione. Jednocześnie właściciel strony zaznacza, że wszelkie podobieństwo do postaci rzeczywistych jest przypadkowe i nie zostało wykorzystane w sposób celowy. Produkt ten posiada certyfikat. Jego składniki, metoda stosowania oraz zalecenia dotyczące stosowania znajdują się na etykiecie. *Prezentowany na stronie skład ma charakter marketingowy. W ramach przystąpienia do klubu rabatowego otrzymujesz w prezencie produkt, który jest klasafikowany jako suplement diety. W trakcie trwania kuracji zaleca się zdrowy tryb życia. Pełny skład znajduje się na etykiecie opakowania. Efekty stosowania zależą od konkretnego przypadku. Preparat nie jest lekiem i nie może zastąpić leków przepisanych przez lekarza. Produkt ma postać żelu - brak uczucia dyskomfortu oraz zabarwionych ubrań. Opakowanie może zawierać inną szatę graficzną, inną tubkę oraz inne slogany reklamowe w zależności od wielkości produktu. Gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku pierwszego zakupu. Dokonując zamówienia oświadczasz, że akceptujesz regulamin.